חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מחשבות (טו)רודניות....

פרחי באך ולחץמאת: גתית – תקשורת משלימה – ייעוץ כיוון וריפוי בפרחי באך

אין כמעט אדם שלא חווה תקופה של חרדה או סטרס במהלך חייו. על רקע שינויים בחיים אנו מרגישים לפעמים פחד,אבדן שליטה חוסר וודאות, ועוד מרעין בישין לא עלינו..
כמובן שעל פי רוב, אין סיבה ממשית לחוש את כל מגוון הפחדים והחרדות שמובילים אותנו במצבים השונים.
אלא מאי, אם היינו יכולים להוריד בינה שכלית ללב בזמן אמת כשאנו בדיוק זקוקים לאותה הבנה ושלווה מנצחת אזי היינו מותירים את בתי המרקחת ריקים מאדם.....  אולם בעידן ה"בלתי אפשרי" שלנו, בו אנו מחוייבים לכל כך הרבה מטלות מחויבויות ואמביציות, הנפש מאותתת מצוקה ודורשת את שלה. אנו מזהים מצוקה דרך אי יכולת הירדמות בלילות, מחשבות כפייתיות וטו(רודניות)!!!!
אלו הן המחשבות שהופכות אותנו למשועבדים לרודנות שלהן עצמן...אי היכולת להשתלט על החלל של המח והלב. הכל מתעצם והופך להיות מפחיד ומאיים. וכך נכנסים למעגל של מחשבה תפוסה חוסר יכולת לישון קימה הפוכה ויום חדש מתחיל בעייפות מייאשת.
אז מה עושים? איך מתירים את "קשר הסטרס" שמעלה באופן אוטומטי את המוליכים העצביים בגופינו לרמה בלתי חוקית בעליל ובכך מפעיל עומס גם על המערכת החיסונית שלנו?
כמטפלת, אני ממליצה  למטופלים קודם כל לעצור(!) להקשיב לעצמם, להבין איפה הבעיה ,מה מתדלק אותה ולטפל בצורה רצינית. אחרי הכל, אנשים מתמודדים בצורה שונה עם מצבים דומים..עבור אחד מצב מסויים מוגדר כטראומה בו בעת שעבור השני אותו מצב דוחף אותו לפעולה חיובית. חוויות רבות שאנו אוגרים במהלך חיינו מותירות בנו את רישומן ואם לא עיבדנו אותן בצורה אחראית הן הופכות לרודן שתלטן שרוצה את תשומת לבנו בידיוק היכן שקשה לנו להעניק אותה.
אני אומרת: אל תחכו ! אם התחילו סימנים של חוסר שינה, מחשבות טורדניות שחוזרות על עצמן, בעיות פיזיות כרוניות כאבי גוף שונים וכדומה...זה הזמן,כבר, לגשת למטפל/ת שהנכם סומכים עליו ולעשות בירור מדוייק.
תמצית הרסקיו החדשה רסקיו לילה, פועלת נהדר על מנת  להשקיט התרחשיות ליליות החל מחוסר שקט, מתיחות נדודי שינה ותזזיתיות שאינה במקומה. לא לשכוח לשתות כוס מים מלאה עם 4 טיפות רסקיו, זאת על מנת לאפשר לגוף לעבוד נכון וביעילות המירבית. מתוך ניסיון טיפולי התמצית פועלת את פעולתה ואם לא מדובר במצב קיצוני, אחרי כמה ימים של שימוש חוזרים לשגרה.

תמצית נוספת שהיתי ממליצה במידה ומדובר במחשבות תפוסות שאינן מרפות היא ה WHITE CHESTNAT לקחת יחד עם ה VERVAIN כמה טיפות (אני לא סופרת טיפות!) בכוס מים מלאה בצהריים וכשעה לפני השינה. עושה עבודה מופלאה. כמובן שאם ישנו שיבוש אמיתי במהלך החיים יש לגשת ולטפל בצורה עמוקה יותר.
סגולה נוספת להפרעות שינה על רקע מחשבות שאינן במקומן:  אני ממליצה לקרוא את פרק קלה בתהילים  יחד עם התמצית והנה יש לכם פלאי פלאים.

בברכה ללילות שקטים וטובים
הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד