חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תאור מקרה פרחי באך

פרחי באךמאת: ענת דלל, נטורופתית, מטפלת בתזונה טבעית , צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, רייקי, שיאצו ועוד.

מבוא:
דפנה הגיעה אלי לקליניקה לאחר שחזרה משהות של מספר שנים בחו"ל, שם היא גרה עם בן זוגה ובנם בן השנה.
דפנה  החליטה לחזור לארץ לאחר ביקור ובעקבות לחץ של חבריה ומשפחתה ,היא חזרה  לארץ ללא בן זוגה ושבה לגור יחד עם תינוקה בבית הוריה..
המעבר מהחיים בחו"ל ללא מחויבות ותלות באחרים למצב שבו היא גרה בבית הוריה ומגדלת את תינוקה לבד, גרם לה לבלבול, חוסר יציבות והרגשה של חוסר יכולת לדעת באיזה כיוון בחיים לבחור ולאן פנייה מועדות.

סימפטומים:
דפנה חוותה מצבי רוח, רצון לשינוי וחוסר סיפוק מהמצב הנוכחי, היא חשה חוסר יציבות, חוסר יכולת להחליט היכן לגור, מה ללמוד והיכן ללמוד.
בנוסף, השינוי שגופה עבר עקב הלידה, גרם לה לחוסר נוחות עם עצמה ורצון לחזור לגזרתה הקודמת  בזמן קצר, דפנה לא הבינה  שהיא עברה תהליך משמעותי לה ולגופה.

טיפול עם פרחי באך:
* ווילד אוט, WILD OAT, תמצית מספר 36 : ניתן על מנת לעזור בבחירת מקצוע, מקום הלימודים, בחירת מקום מגורים, מיקוד במטרה מסוימת ומציאת הייעוד.
* וולנט, WALNUT, תמצית מספר 33: יעילה להתמודדות טובה יותר עם שינויים, קבלת השינוי בטובה קלה ויעילה יותר. הורדת הרגישות , עוזרת לסגירת מעגל ולהמשיך הלאה.
* סקלרנטוס, SCLERANTHUS, תמצית מספר 28: יעילה למצבים של התלבטויות, חוסר וודאות וחוסר החלטיות,זוהי תמצית אשר יכולה לעשות " סדר בבלגן" ולבצע שינויים.
* קראב אפל, CRAB APPLE, תמצית מספר 10: עוזרת להגיע להשלמה עם הגוף, עוזרת בקבלת הגוף כמו שהוא ובהורדת מחשבות טורדניות לגבי דימוי הגוף.

הוראות שימוש:
ביקשתי מדפנה שתיקח 4 פעמים ביום , 4 טיפות בכל שימוש.
לפני האוכל או בין הארוחות.

סיכום המקרה:
דפנה הגיעה אלי בשלב בחייה של שינויים רבים והתמודדות עם מציאות שונה.התמציות שבחרתי באות לעזור לה להגיע להחלטות הנכונות בשבילה ביתר קלות, להתמודד בצורה טובה יותר עם השינויים שעוברים עלייה ולהרגיש טוב יותר עם עצמה ועם גופה.

מעקב על תוצאות הטיפול:
דפנה הגיעה אלי כשבועיים לאחר לקיחת התמציות, היא הייתה יותר מפוקסת, מצב רוחה היה מרומם יחסית למפגש הקודם בינינו והיו לה כבר כיוונים ברורים מה ללמוד והיכן ללמוד.
היא הייתה יותר חיובית לגבי מצבה והעריכה את הוריה שמאפשרים  לה ללמוד ועוזרים בגידול תינוקה.
עם סיום הבקבוק דיברתי איתה  בטלפון והיא אמרה שדברים מסתדרים לה, היא מתחילה ללמוד באוקטובר והיא ומשפחתה בונים לה ולתינוקה יחידת דיור פרטית בבית הוריה.היא רצתה להמשיך עם לקיחת התמציות.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד