חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מכתב משי ברוש - מנכ"ל פרמה גורי ייבואנית פרחי באך

שי ברוש מנכ"ל SHAY BROSH GENERAL MANAGERברצוני לשתף אתכם באירוע משמעותי שקרה לנו כיבואנים של פרחי באך המקוריים ובשעה טובה נפתר על הצד הטוב ביותר.
מזה 3 חודשים המכס ניסה בדרכים שונות לחסום את יבוא פרחי באך לישראל בדרישות למסמכים ורישיונות שונים שאין יכולת להשיגם ובניסיון נואל להטיל מס של 150% על תמציות פרחי באך.
מהלך כזה היה כורת את הענף לחלוטין וכך מחזירו 20 שנה אחורה בהן תמציות פרחי באך הוכנסו לארץ ביבוא פרטי במזוודות.

אחרי מהלכים משפטיים מורכבים ועלויות רבות שהשקענו בהליך המשפטי מול המכס, בית המשפט כפה על המכס להתאים את תקנות היבוא ובזכות זה נמנע מקהל רחב של מטפלים ומשתמשים בפרחי באך את הזכות הלגיטימית הבסיסית להשתמש בפרחי באך כמו מיליוני אנשים ברחבי העולם המערבי הנאור. אנו שמחים לבשר לך כי שוב יש במלאי את כל מגוון תמציות פרחי באך.

חברת פרמה גורי עושה מאמצים רבים ומשקיעה רבות בקידום ענף פרחי באך בצורה מקצועית ואחראית בישראל.
אנחנו זקוקים גם לעזרה שלך. אני פונה באופן אישי ומבקש כי תסייע בקידום תדמית פרחי באך בישראל ע"י כך שתשלח לנו כתבות על תיאורי מקרים  בהם עזרת למטופלים שלך לפתור בעיה בעזרת תמציות פרחי באך.
אם יש לך מרשם לבקבוקון טיפולי שעובד טוב על הרבה אנשים, נשמח לספר על כך לכל קהילת המטפלים.

אני מזמין אותך אישית להירשם באתר פרחי באך של פרמה גורי, לשאת בגאווה את כרטיסי הביקור המהודרים של מטפל מוסמך בפרחי באך, לעזור לנו להרחיב את המודעות של הציבור הרחב לאפשרויות הטיפול הנהדרות הגלומות בפרחי באך לפני שנוטלים תרופות כימיות שלעיתים רב בהם הנזק על התועלת.
נשמח לתת לך במה בפרסום הכתבה באתר פרמה גורי ובדיוור שאנו עורכים ל – 3.500 מטפלים בפרחי באך , לשתף בידע , בניסיון ובהצלחות שלך את כולם.

כמו כן, ברצוני לעדכן שלאחרונה השיקה פרמה גורי שני מוצרים חדשים מבית רסקיו רמדי : רסקיו לילה בספריי 20 מ"ל ומוצר חדש ומעניין - רסקיו פסטילס, סוכריות גומי טעימות המכילות 4 טיפות רסקיו ללא אלכוהול.  

בברכה
שי ברוש

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד