חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הפריחה בפתח והאביב מעבר לפינה – איך את מרגישה?

פרחי באךט"ו בשבט זה הזמן לגלות את נפלאות הטבע ושפרחים זה לא רק כלניות או רקפות או נרקיסים. חומרים מהטבע עשירים בשלל סגולות בריאותיות ואת הטבע משלבים במוצרים פנטסטיים המתורגמים לחיזוק מערכת החיסון, לבריאות השיער, להתמודדות עם גיל המעבר או כאבי המחזור. אנחנו בפרמה גורי מייבאים מוצרים המבוססים על רכיבים מהטבע, וכך מקטינים את הסיכוי לתופעות לוואי.

ט"ו בשבט זה החג המושלם לחגוג עם פרחי באך, כשפרחי באך המקוריים גדלים באנגליה אך מיובאים לארץ על ידי פרמה גורי ומיועדים להתמודדות עם מצבים רגשיים יומיומיים ועד מצבים נפשיים מורכבים. לכל צמח ופרח יש חומרים פעילים הייחודיים לאזור בו הם גדלו ולכן אותו הפרח שגדל באנגליה או גדל בישראל יהיה עם חומרים פעילים שונים ואנרגיות שונות.
לכבוד חג הטבע רצינו להכיר לכם יותר מקרוב את עולמם המופלא והעשיר של פרחי הבאך.

נתחיל בזה שמרבית פרחי הבאך מהן מופקות תמציות גדלות בחצר ביתו המקורי של ד"ר באך בכפר מאונט וורנון שנמצא כשעה וחצי נסיעה מלונדון. יש 38 תמציות שונות של פרחי באך, כשהתגלו במהלך עשור שלם (בין 1920-1930) על ידי ד"ר אדוארד באך, רופא פתלוג ידוע והרבולוג.
כל תמצית של פרחי באך קשורה לרגש אנושי בסיסי, כמו למשל, Mimulus הינה תמצית שמתאימים למצב בו אנחנו חשים פחד לגבי משהו ספציפי ותמצית זו תסייע לנו להתגבר על הפחד שלנו ולהתמודד באומץ עם הסיטואציה.
היתרון הבולט והיופי של פרחי באך הוא הפשטות של הטיפול ושימוש הידידותי, אנחנו יכולים לזהות סיטואציה רגשית אותה אנחנו חווים ולהתאים לה תמצית של פרחי באך. באתר פרמה גורי תוכלו לזהות מצב רגשי או איפיון רגשי, לבחור מספר תמציות שמתאימות לכם באופן אישי ופרמה גורי ישלחו לכן בקבוקון טיפולי בהתאמה אישית מיוחד לכן (היכנסו ללינק).

רוב התמציות של פרחי באך מגיעות בצורת נוזל וכשמערבבים מספר תמציות ביחד הן מתאימות למצב הרגשי הנוכחי שלכם. ד"ר באך האמין שריפוי רגשי משפיע על הבריאות הגופנית.
ניתן לקחת תמציות באך בעת הריון ולרוב גם אין בעיה לשלב תמציות פרחי באך עם תרופות שונות.
האפקט הוא לרוב מיידי, כיוון שתמציות של פרחי באך מיועדות להתמודדות עם מצבים רגשיים ולא עם שורשים עמוקים של בעיות פסיכולוגיות. עם זאת, פרחי באך מקלים ומסייעים גם במשברים קשים אבל בתקופות כאלה בחיים ייקח כמה שבועות כדי להרגיש בשינוי.
לאמהות שביניכן, הכי יפה לראות איך מיטיבות תמציות פרחי באך השונות עם ילדים. כאשר הילד מופנם או הילד בישן או חסר ביטחון עצמי, שימוש אישי שלך בתמציות פרחי באך עבור ילדך יכולה לחולל פלאים. את יכולה להזמין עבור ילדך בקבוקון טיפולי עם פרחי באך.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד