חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך ואכילה רגשית

אכילה רגשיתאוכל הוא הנאה גדולה בחיים אבל לעיתים ההנאה הזו עלולה לצאת משליטה, כמו למשל, שאוכלים כדי לפצות על חסכים רגשיים, כתחליף להתמודדות אמיתית ומשמינים מתסכול ולא מנחת.
אכילה רגשית נובעת מהצורך להעניק לעצמנו פיצוי על משהו שאין לנו, היא סוג של נחמה, פינוק. ופעמים רבות אנשים אוכלים כי משעמם להם, הם חשים בודדים. אבל אכילה רגשית לא מטיבה עמנו, אלא ההפך הוא הנכון: היא יוצרת תלות באוכל כאלטרנטיבה להתמודדות עם המציאות.
אם זיהיתם שאתם אוכלים ולא מהסיבות הנכונות (רעב, למשל) ואתם חוזרים על הדפוס הזה פעמים רבות בחייכם בסיטואציות שונות והתיאבון שלכם נובע מהצורך לפצות על היעדר, כדאי לכם להיעזר בפרחי באך המתאימים להתמודדות עם אכילה רגשית. יש מספר תמציות שיעזרו לכם להתמודד עם אכילה רגשית:
Crab Apple - כאשר אתם חשים סלידה מעצמכם. תמצית פרחי באך זו מסייע לכם לקבל את עצמכם ואת מה שאתם מזהים כפגם בעצמכם. תמצית פרחי באך זו למעשה מאפשרת קבלה עצמית ותסייע לכם לא להסתמך על מזון כדי להרגיש טוב יותר בחיים.
• Cherry Plum – תמצית פרחי באך מתאימה למצבים בהם אתם מפחדים שתאבדו שליטה על התזונה שלכם. התמצית הזו תסייע לכם לחשוב ולפעול באופן רציונאלי ולא לאבד שליטה בתוך הצלחת.
• Chestnut Bud – תמצית פרחי באך שמתאימה למצבים בהם אתם חוזרים שוב ושוב להרגלי תזונה לא נכונים, להרגלים הישנים שהיו לכם לפני שהתחלתם דיאטה, למשל.  
שילוב של שלושת התמציות יסייע לכם בהתמודדות עם אכילה רגשית, כדי שתאכלו נכון ותאכלו כשטוב לכם ולא כשרע לכם. 

פרחי באך הכנת בקבוק טיפולי

הכנת בקבוקון טיפולי של תמציות פרחי באך

לכל תמצית פרחי באך יש השפעה רגשית שונה על גופינו. כאשר אנו קוראים את רשימת תמציות פרחי באך, אנו מוצאים כי יש כמה תמציות המתאימות לנו והיינו רוצים להשתמש בהן ביחד בבקבוקון טיפולי. להזמנת הבקבוקון מלאו כאן את כל הפרטים האישיים ובחרו 6 תמציות. כאשר הטופס מלא ללחוץ על כפתור שלח בתחתית מצד ימין.
הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד