חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

רסקיו - אל תחיו על טייס אוטומאטי – חיו בהווה

רסקיו

יש רגעים שבהם אנחנו מבינים שהחיים פשוט חולפים על פנינו. אם אתם מרגישים שאתם חיים במצב של טייס אוטומטי בלי לשים לב למה שאתם עושים ולא באמת חיים בהווה או נהנים מהרגע – אתם לא לבד!
סקר שנערך לאחרונה בין 5000 מבוגרים מצא כי שמונה מתוך עשרה אנשים הודו בביצוע משימות רבות בכל יום ללא כל מחשבה מודעת. יותר ממחצית הנשאלים (55%) אמרו שהם נסעו לעבוד כשהם "על טייס אוטומטי", בלי שהם מסוגלים לספר את הפרטים המדויקים של נסיעותיהם.
למעלה ממחצית מהנשאלים (52%) גילו שהם שבו בחזרה כי חשבו שהם שכחו לנעול את הדלת הקדמית, רק כדי לגלות שהיא כבר נעולה! אחרים סיפרו שהם נסעו לסופר וקנו את אותו פריט פעמיים.
אם אתם מרגישים שאתם זקוקים ליד מסייעת לחיות בהווה וליהנות לרגע, כדאי לכם לנסות את רסקיו רמדי שיסייע לכם להשיג תחושת עניין פעיל בעולם. 


 

רסקיו - המרגיע הלאומי!

רסקיו רמדירסקיו רמדי המכונה בישראל "המרגיע הלאומי" מגיע בטיפות או בספריי ומכיל 5 תמציות שונות של פרחי באך שעורבבו לתערובת אחת המיועדת למצבים של טראומה, אירועים מרגשים, בשורות רעות, חוויות רגשיות חזקות (כמו לידה, ארוע  משפחתי) ועוד.
כמו כן מתאים רסקיו רמדי למצבים רגשיים שונים המתפתחים לרוב אצל תלמידים לפני בחינות, מבחני רישוי (טסט), ראיונות עבודה, טיפולי שיניים, פחד טיסה, בעיות הירדמות וכדומה.

 

 

 

רסקיו רמדי

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד