חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

לחץ בעבודה אחרי החג

לחץ בעבודהזו תופעה מוכרת: אנשים דוחים את המטלות לתקופה שלאחר החגים ואז מגלים שהצטבר להם עומס רב. הררים של ניירת, אינספור טלפונים להחזיר, פגישות שנדחו בלי סוף והגיע הזמן לקיימן.
לחץ שמגיע אחרי תקופה כה רגועה עלול להיות חריף וקיצוני יותר. לפניכם מספר טיפים להתמודדות עם לחץ אחרי החגים בעבודה ובחיים, כדי שתשובו לשגרה הכי רגועים שאפשר.

שולטים ברמת הלחץ
כדי לשלוט בתחושה של לחץ, חשוב לקחת את השליטה לידיים. פתחו יומן ונסו לנהל את לוח הזמנים שלכם כך שהוא יהיה אפשרי לעיכול. אם אתם מחוץ למשרד בפגישות, נסו לרכז את הפגישות ביום אחד כך שלא תצטרכו לבזבז זמן בנסיעות הלוך וחזור למשרד. אם הגישה של שילוב נוחה לכם יותר, קבעו את הפגישות לשעות הבוקר כך שאחרי הפגישה, יהיה לכם מספיק זמן לעבוד ברוגע במשרד.
האצילו סמכות לאחד העובדים כדי שהוא יוכל לבצע את מה שאתם לא מספיקים להגיע אליו.
נסו בעת העבודה לסנן שיחות טלפון, העדיפו מיילים בהם הסמול טוק קצר יחסית והסתפקו בסימוסים דחופים שמעבירים את המסר הכי קולע ומהר שאפשר.

בהדרגה, זה סוד הקסם
אל תשובו לשגרה צפופה ישר אחרי החגים, נסו לקחת יום לפני בו אתם נכנסים לעניינים ומכינים את עצמכם נפשית לקראת לחץ אפשרי. אם אתם יכולים, נסו לסדר את הזמן כך שביום הראשון לעבודה אתם עובדים פחות שעות, כדי שההסתגלות ושלב המעבר מחופשה לשגרה יהיה לכם קל יותר.

אל תילחצו, תירגעו
נסו לא להילחץ מכל גורם שמלחיץ אתכם. לפעמים לקוחות קוראים למשימות – משימות דחופות ואפיל בהולות ואז מסתבר שאפשר לטפל בהן בקלילות ורק הלקוח עצמו נלחץ, בשבילכם זה לא הרבה עבודה. ערכו תיעדוף של משימות בעבודה כדי שתוכלו לגשת לכל המשימות בהספק סביר, אך שהמשימות החשובות והקריטיות יתבצעו ראשונות ורק אחריהם יתר המשימות.

ועכשיו – תרגלו נשימה עמוקה לפני שאתם מגיבים או נכנעים למתח ונותנים ללחץ להשתלט עליכם.
רסקיו רמדי ילווה אתכם לכל מקום, למשרד, לפגישות, טפטפו לפני שנכנסתם לישיבה מלחיצה, פרזנטציה קריטית או סתם יום צפוף בעבודה ותקחו דברים בפרופורציות הנכונות.

 

 

רסקיו רמדי - למה מיועדת תמצית פרחי באך זו?

בנוסף לתמציות הבודדות המיועדות למצבים רגשיים שונים, פיתח ד"ר באך תערובת אחת המיועדת למצבי חירום - תערובת רסקיו (הצלה).
רסקיו רמדי המכונה בישראל "המרגיע הלאומי" מגיע בטיפות או בספריי ומכיל 5 תמציות שונות של פרחי באך שעורבבו לתערובת אחת המיועדת למצבים של טראומה,אירועים מרגשים, בשורות רעות, חוויות רגשיות חזקות (כמו לידה, ארוע משפחתי) ועוד.

כמו כן יעיל רסקיו רמדי למצבי לחץ שונים המתפתחים לרוב אצל תלמידים לפני בחינות, מבחני רישוי (טסט), ראיונות עבודה, טיפולי שיניים, פחד טיסה, בעיות הירדמות וכדומה.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד