חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

האם נשים מודאגות מטבען?

על מה אתם חושבים לפני שאתם הולכים לישון? חברת נילסן המשווקת את רסקיו לילה ערכה סקר כדי לברר על מה אנשים חושבים לפני הרגעים השקטים של השינה והתוצאות חשפו הבדל מפתיע בין המינים

הסקר מעלה שלגברים קל יותר מאשר נשים "לכבות" את הטרדות ולא לחשוב על שום דבר, בעוד נשים מהרהרות בדברים רבים לפני השינה. בנוסף, נשים חושבות על הגברים שלהן יותר מאשר גברים חושבים על הנשים שלהן ונשים מודאגות יותר לגבי כסף.
לפי הסוקר עולה שיש שלושה דברים מרכזיים שאנשים חושבים עליהם לפני השינה: מה יהיה ביום למחרת, ענייני כספים, דאגות או מחשבות שקשורות לפרטנר ולילדים.

22.3% מהגברים חושבים לפני השינה על היום שלמחרת בעוד 26.7% מהנשים חושבות על היום למחרת, 24.3% מהנשים חושבות על כסף ו-22.1% מהן חושבות על ילדים בעוד 17.7% מהגברים חושבים לפני השינה על בת הזוג שלהם.

לפי הסקר, נשים חושבות שוב ושוב על הדאגות שלהן לפני השינה, כשהחרדות והדאגות משפיעות על טיב השינה שלהן. כולנו זקוקים לשנת לילה רגועה וטובה, מנוחה לגוף ולנפש, שדרושה לנו כדי שנוכל להתעורר למחרת בבוקר מוכנים להתמודד עם העולה. חוסר שינה או טרדות שפוגעות בטיב השינה עלולים להפחית באנרגיות שלנו, לגרום למצב רוח ירוד, לרמת ריכוז נמוכה.

רסקיו לילה נועד בדיוק לזה, לאפשר לנו להיות שלוות ולישון טוב יותר.

 רסקיו לילה


 רסקיו לילה - ללילה טוב!  לא ממכר, לא דורש מרשם רופא, מתאים לכל גיל

רסקיו לילה ללחץ ומתח לכל גילכ - 30% מהישראלים סובלים מחוסר שקט ומנוחה לפני ובמהלך הלילה -  מתקשים להירדם, מתעוררים מכל רחש, או פשוט ישנים רע.

 

רסקיו לילה הוא תכשיר מן הטבע, שמורכב מתמציות פרחי באך, ומיועד לאנשים הסובלים מאי שקט במהלך הלילה בשל מחשבות, דאגות ומועקות המפריעות לתהליך הההירדמות. באופן זה הוא מאפשר להירדם בצורה שלווה  ולעבור את הלילה  נטול טרדות.
התכשיר החדש הוא "אח" חדש לרסקיו - המוצר מן הטבע המוביל בישראל להפגת אי שקט  במשך היום, מסביר שי ברוש, מנכ"ל חברת פרמה גורי, המייבאת את רסקיו לילה מאנגליה. "כעת מספקת הסדרה מענה מושלם 24 שעות ביממה ומאפשרת לסובלים מחוסר מנוחה וממחשבות טורדניות להנות  מלילה טוב ונינוח כמו כל אחד אחר.

 

 

 

רסקיו לילה שאינו נרקוטי ואינו ממכר, מכיל 6 תמציות פרחי באך , 5 מתוכן הן תמציות שיש במוצר רסקיו ועוד תמצית באך נוספת חשובה וויאט צ'סטנאט , שתפקידה לשחרר את הנפש ממחשבות טורדניות ועקשניות שממשיכות להסתובב בראש כתקליט שבור, ומובילות לקושי להירדם ולישון בלילה.
ניתן לקחת את רסקיו לילה עם כל תרופה אחרת שניטלת וכמו כל תמציות פרחי באך הוא בטוח לשימוש בכל גיל.

תמציות פרחי באך פותחו לפני 100 שנה על-ידי הרופא האנגלי ד"ר אדוארד באך, והן משמשות – בשילובים שונים – לטיפול במגוון בעיות. תמציות פרחי באך נמכרות ברחבי העולם כולו. שיטת הטיפול בפרחי באך נלמדת בכל בתי הספר לרפואה משלימה .

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי מרקחת ובתי טבע.
 לקנייה ישירה לחץ כאן

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד