חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כנס פרחי באך – דיווח מהשטח

כנס פרחי באך 2012מדי שנה אנחנו בחברת פרמה גורי עורכים את כנס פרחי הבאך השנתי, הזדמנות ליצור הכרויות ומפגשים בין מטפלים בפרחי באך. המפגשים מולידים תמיד הרבה שיתופי פעולה ומהווים מקום לשיתוף ידע בנושא.
השנה התקיים הכנס בתאריך ה-16.5 באולם הכנסים UNO במרכז עזריאלי תל-אביב, נקודת מפגש נוחה לבאים מכל הכיוונים. קיבלנו את פני המטפלים והמשתתפים במרפסת קסומה עם אוכל טוב באוויר הפתוח – הנוף היה מרהיב !
האמת היא שעבדנו זמן רב על יצירת תמהיל מרתק לכנס פרחי באך 2012. 
אז מה היה לנו?
באולם הכנסים, נפגשנו בשעה 09:00 בבוקר עם קפה ומאפה, כשהמשתתפים נהנו מתנאי מכירה מיוחדים של מוצרי ותמציות פרחי באך המקוריים וגם רסקיו רמדי מאנגליה וקיבלו הסברים מנציגי פרמה גורי.
פתיחה חגיגית של שי ברוש, מנכ"ל פרמה גורי. לאחר מכן, הרב איתן אקשטיין, מנכ"ל "רטורנו" – המרכז הפסיכולוגי-חינוכי לגמילה והעצמה, הרצה על התמכרויות וגמילה, הרצאה מרתקת שלווה בהסברים של מומחים כמו טלי גלעד, מטפלת אלטרנטיבית מ"רטורנו", ובחורה שנגמלה מהתמכרות וטופלה במהלך הגמילה בתמציות פרחי באך.
לקראת הצהריים, רון גלעם, מנהל פורום פרחי באך באתר פרמה גורי ומרצה במכללת רידמן דיבר על ניסיונו בשימוש בפרחי באך בהתמודדות עם התנהגויות כפייתיות.
אחרי הרצאה זו, הסבנו לסעודת צהריים משובחת, זמן להכרות סביב מטעמים רבים. בהמשך הרצו בפנינו רוחה רוזן, מטפלת רב תחומית ומרצה במכללת "מהות" על שילוב של פרחי באך בטכניקת ההתמקדות שפותחה על ידי פרופ' יוג'ין ג'נדלין מארה"ב וקרן חן, מטפלת מוסמכת מטעם מרכז באך באנגליה הרצתה על שילוב בין פרחי באך לשיטות טיפול נוספות. כ-200 מטפלים בפרחי באך הגיעו לכנס. נתראה בשנה הבאה !

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד