חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית החודש – אספן ASPEN

ד"ר באך אמר על תרופה זו:
"מתאים להתמודדות עם פחדים מעורפלים, שאין ניתן לתת שום הסבר למקור הפחד, שהפחד צץ בלי שום סיבה. עם זאת, המטופל עלול להיות מבוהל ממשהו נורא שלכאורה עומד לקרות, אך הוא אינו יודע מה יקרה. פחדים בלתי מוסברים המעורפלים האלה עלולים לרדוף אותו בלילה או ביום. המטופל סובל לעתים קרובות מפחד לספר על הצרות שלו לאחרים ושומר אותם לעצמו".

מאפיינים של תמצית פרחי באך אספן -  ASPEN

כולנו חווינו את הפחד הזה בשלב מסוים בחיינו. האימה הנוראית של משהו נורא שעומד לקרות, מלווה לעתים קרובות על ידי התחושה המוכרת של "פרפרים" בבטן. זו תחושה של אי נוחות, של חיים על קצה אסון - פאניקה שאין לה זהות. זו הרגשה של פחד ללא כל סיבה נראית לעין.

הפחדים האלה, היות שהם בלתי ניתנים לזיהוי או הסבר, מפחידים יותר ויותר. אם אפשר לתת סיבה למשהו, הרי שניתן להתמודד ולטפל בו, או לכל הפחות להגדיר ולהכיל אותו, המוח פתוח לפחד, אך כשיש פחד בלתי מוסבר יותר קשה להתמודד ולהתגונן מפניו.
פחדים לא רציונאליים
פרחי באך אספן

תמציות פרחי באך: רוק רוז, אספן – הן שתי תמציות שקשורות לסיוטים, אבל יש הבדל ברור ביניהם. אנשים שמשתמשים בתמצית ברוק רוז יכולים להסביר את הפחד שלהם - החלום ניתן לזכירה והם יכולים למקד בפחד, הפחד הוא משהו מוחשי. ילדים בפרט מוטרדים לעיתים קרובות יותר מסיוטים. אם החלום הוא זכיר, הרוק רוז הוא תמצית מתאימה.
אבל ילדים שמתעוררים בלילה, רועדים, מבוהלים, צורחים, נואשים לנחמה ועדיין לא יודעים למה הם מרגישים או מפחדים, להם תתאים תמצית פרחי באך אספן ASPEN.

מומלץ להיכנס לכאן ולחפש את תמציות פרחי הבאך המתאימות עבורך למצב שמרגישים! בקבוקון טיפולי אישי יוכן עבורך!

"אנחנו תמיד צריכים להתייחס להווה, המחלה של אתמול היא מאתמול ... מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להתייחס למצבו הנוכחי של המטופל, בדיוק כפי שהוא בזמן שאנו רואים אותו, וגם כאשר אנו רואים אותו שוב בשבוע אחר, הוא שוב מטופל חדש. "
- ד"ר אדוארד באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד