חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית באך Clematis

אז למי מתאימה תמצית Clematis? לפי ד"ר באך, תמצית זו מתאימה לאלה שהם חולמים, שאין להם עניין רב בחיים, בני אדם שקטים, לא ממש שמחים בנסיבות הנוכחיות, חיים יותר בעתיד מאשר בהווה. חיים בתקווה לזמנים שמחים יותר, לא עושים מאמץ להבריא או לשפר את ההרגשה להם, כל הזמן מקווים לימים טובים יותר.
אז נכון לכל אחד מאיתנו יש חלומות בהקיץ, לכל אחד מאיתנו יש את הרגעים שבם דעתם נספגה על ידי המחשבות שלהם עד כדי התעלמות מכל מה שקורה סביבם. אבל יש אנשים שיש להם נטייה לברוח לעולם שלהם בקלות רבה יותר מאחרים. אנשים אלה, יש להם נטייה טבעית לא לשמוע מה שאומרים להם, הם יכולים לבהות בכם במבט אטום לא מפני שהם חירשים, אלא משום שהם לא מרוכזים. הם נותנים למחשבות שלהם להוביל אותם ולסחוף אותם למחוזות רחוקים.
פרחי באך

מישהו שהוא טיפוס של  clematis, משתעמם בהווה וכל הזמן חי המחשבות על העתיד. ילדים בעלי אופי דומה, נוטים להשתעמם בבית הספר, לחלום בהקיץ או לבהות וכתוצאה מכך לא להיות ממעורבים ולהחמיץ דברים רבים שקורים באותו זמן בכיתה. הם עלולים להסתבך בצרות על שלא הקשיבו.
הצד החיובי של טיפוסים אלה הוא שהם מאוד אומנותיים, יצירתיים ובעלי דמיון. הם נוטים לעסוק בעיסוקים אקספרסיביים כגון אמנות ועיצוב, כתיבה או דרמה. ואם הם מתעלים היטב את יכולתיהם, כישרונותיהם ישגשגו והם יוכלו להביע את הרעיונות והחלומות והפנטסיות שלהם תוך שמירה על תחושה רגועה ושמחה בהווה.
מה בין  Clematis ל- Wild Rose

שני סוגים אלה של טיפוסים עלולים יכולים לרחף ולסבול מחוסר עניין באירועים עכשוויים. ההבדל המהותי הוא שWild Rose הם אנשים שלא בהכרח מצפים לבאות, יש להם הרבה מחשבות שליליות ולא בהכרח יש להם שאיפה לבצע שינויים בחיים. 

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד