חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

החורף זה הזמן לרזות

בחורף אנחנו מרשים לעצמנו ליהנות מהחיים, להתפנק בסעודות עשירות, מרקים, תבשילי קדרה, שוקולד וקרמבו. לא חסרות הפתעות מתוקות לצד מאכלים נוטפי שומן. אנחנו מבלים יותר בבית, ליד מקורות חימום, מזמינים אוכל או מוצאים את עצמנו בורחים מהגשם או הרוח בבית קפה או מסעדה, מנות נדיבות מוגשות לנו ואנחנו מתחילים ממנה ראשונה, עוברים לעיקרית ולא מסיימים בלי קינוח עתיר קלוריות. המחשבה שאף אחד לא יראה את הצמיגים שתופחים מתחת לסוודרים העבים היא טעות, כי אנחנו נראה אותם, כל ערב ליד המראה או באמבטיה, נחוש את הכבדות.
תמציות באך

כמה אפשר להגיד שעד הקיץ זה יעבור או שמחר נתחיל דיאטה ושוב, לקום לאותו הרגל זלילות חוזר על עצמו, שפעמים רבות הוא פשוט אכילה רגשית, פיצוי של מזון על מצב נפשי. דכדוך חורף הוא תופעה מוכרת ואפשר להיאבק בה על ידי טיולים, מוסיקה, תמציות רסקיו ועוד וכך כבר לצבור אנרגיות חיוביות לעבור את החורף במצב נפשי טוב יותר.
עכשיו שאתם מוכנים לרזות, הנה כמה דרכים להתחיל את השינוי:

ארוחות מסודרות
העיקרון החשוב ביותר הוא לאכול נכון ומסודר תוך ריווח יזום בין הארוחות. חשוב שלא תהיו רעבים ולכן, אכלו מסודר ואכלו כמויות קטנות יותר מכפי שהרגלתם. בין הארוחות תוכלו ליהנות מתה צמחים ואפילו חטיף אנרגיה כדי שלא תישארו רעבים.

כושר גופני
חשוב מאוד להימצא בתזוזה מתמדת, גם אם אין חשק לצאת בגשם, אפשר למצוא מכוני כושר או פעילויות גופניות שניתן לבצע במסגרת מקורה, פילאטיס מכשירים, חיטוב הגוף, הרמת משקולות ואפילו שחייה. גם בבית אפשר ללכת במקום או לרקוד בסלון מול הטלוויזיה ועוד. מצאו את נתיב האושר שלכם.

פורמולת הרזייה

פורמולת פרחי באך מיוחדת לשליטה באכילת רגשית 
שפירושה אכילה כפיצוי, מתוך שעמום או כשמתייאשים ולא מצליחים להתמיד בדיאטה

הפורמולה כוללת הכנה של 3 תמציות באך נבחרות: צ'סטאנט באד, קרב אפל וצ'רי פלאם.

תמצית Chestnut Bud  מיועדת למצבים בהם חוזרים על אותן טעויות במהלך הדיאטה (כמו למשל, שוברים את הדיאטה כעבור מספר ימים או הרעבה עצמית). צ'סטאנט באד מסייע לצבור ידע מהניסיון בלי לחזור להרגלים רעים כמו למשל, לאכול כשהמצב קשה.

תמצית Crab Apple כאשר אתם מתקשים לאהוב את עצמכם או מחפשים בעצמכם פגמים. תמצית זו תסייע לכם לקבל את עצמכם ואת חוסר השלמות שלכם בלי לסמוך על מזון כדי להרגיש טוב עם עצמכם.

תמצית Cherry Plum כאשר אתם חוששים שאתם עלולים לאבד שליטה על התזונה שלכם, צ'רי פלאם יכולה לעזור לכם לחשוב ולפעול באופן רציונאלי.

הפורמולה מורכבת מפרחי באך המיועדים לשליטה באכילת רגשית
ומסייעת לתהליך של דיאטה
מחיר: 76 שקלים ( כולל מע"מ ודמי משלוח )
להזמנה בכרטיס אשראי יש ליצור קשר עם אסיה בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00 
 

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד