חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית פרחי באך - CHESTNUT BUD

מי שאינו מצליח לנצל את מלוא היתרונות שלו או להפיק לקחים של חיי היומיום, הוא זה שמכונה טיפוס CHESTNUT BUD. חלק מאיתנו לומדים הרבה מניסיון חייהם אבל אחרים נאלצים לחזור על שגיאותיהם שוב ושוב, בהזדמנויות שונות עד שהם מחליטים לחולל שינוי.
כיצד תדעו שאתם משתייכים לטיפוס של תמצית פרחי באך CHESTNUT BUD?
כאשר אנחנו חושבים על התחלה חדשה של שנה חדשה, רבים מאיתנו נוטים להרהר בעבר ותוהים כיצד נוכל לעשות דברים אחרת, אם היתה לנו הזדמנות שנייה. ללמוד מטעויות הוא דבר חיובי ואנחנו יכולים להרגיש אושר במבט לאחור תוך התרגשות לבאות, הכל מתוך גישה חיובית.


אבל חלק מאיתנו מרגישים שהם הולכים במעגלים או על אותה אדמה ישנה, גם אם הם נדרו שלא עוד והפעם הדברים יהיו שונים. בעזרת תמצית פרחי באך CHESTNUT BUD הדברים באמת יכולים להשתנות!
תמצית פרחי באך CHESTNUT BUD מתאימה לכל מי שלא מצליח ללמוד מטעויות העבר. בין אם בגלל חוסר השגחה או אדישות, הנטייה למהר או חוסר תשומת לב. במידה רבה, אנשי CHESTNUT BUD לא יודעים שהם עושים את אותו הדבר שוב ושוב או שהם עשויים למצוא את עצמם באותו מצב - אותו סוג עבודה, אורח חיים, מערכות יחסים לא טובות שחוזרות על עצמן, תוהים למה הם נתנו לזה לקרות שוב. הם עשויים לומר "הדברים האלה פשוט תמיד קורים לי", כאילו לא היה להם תפקיד פעיל באירועים.

תמציות פרחי באך דומות
אנשי CHESTNUT BUD לעתים קרובות נראים אדישים למה שקורה, ולכן חל לעיתים בלבול עם מי שזקוק לתמצית פרחי באך Wild Rose, שמסייעת למי שחסר עניין בהווה. אנשי Clematis נוטים להיות דקי אבחנה והמחשבה שלהם מתמקדת יותר מדי במה יקרה הלאה, כך שההווה עובר אצלם ללא תשומת לב. אנשי Wild Rose נסחפים בלי התלהבות ושאפתנות הלאה. הם אינם בהכרח עושים את אותן טעויות, אבל אם הם עשו, הם כנראה יעברו אותם עם "נו טובים, אלה החיים".

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד