חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

חושבים שתכשלו? תמצית מיוחדת בשבילכם

יש הרבה מאוד אנשים שחושבים שהם לעולם לא יצליחו, שהם תמיד יכשלו ולכן לא יעזרו לעשות את הצעד כדי להצליח. תמצית פרחי באך LARCH מיועדת לכל מי שמחמיץ חוויות רבות בחיים רק מתוך המחשש מפני כישלון. אצל מבוגרים הכוונה היא לאלה שלא מנסים להחליף עבודה ואצל ילדים זה אלה שלא מרימים את היד כדי לענות על שאלה גם אם הם יודעים את התשובה. הילדים האלה שגדלים להיות המבוגרים האלה מחמיצים פעילויות ושינויים לטובה בחיים וגם את חווית ההצלחה.
מה בין larch ל- cerato? שתי התמציות מיועדות לאנשים חסרי ביטחון. ההבדל הוא ש-larch מתאימה לאנשים שאין להם את הביטחון לעשות דברים טוב באופן כללי ויש להם דימוי עצמי נמוך בעוד cerato מיועדת לאנשים שיש להם בעיה לקבל החלטות, הם יודעים בתוך תוכם מה תהיה ההחלטה הנכונה אבל אין להם אומץ ללכת אתה ולהגשים את עצמם. אנשי larch צריכים לחוות הצלחה כדי להתגבר על חוסר הביטחון ולהאמין יותר ביכולת שלהם.
מה בין larch ל- Mimulus? לעיתים קיימת חפיפה בין שתי התמציות אך חשוב לעמוד על ההבדלים הקטנים שמשפיעים לכאן או לכן. לאנשי Mimulus לא בהכרח יש בעיה עם ביטחון, הבעיה שלהם קשורה יותר לעצבנות, פחד, ביישנות והם יכולים להיות עם הרבה ביטחון ביכולת שלהם אבל אין להם את האומץ ללכת קדימה בשלל שהם ביישנים. אנשי LARCH עשויים לא להיות ביישנים בכלל אבל משוכנעים יותר בחוסר היכולת שלהם להצליח ולכן הם נמנעים מלכתחילה לנסות דברים חדשים.

תמציות באך

איך תעיזו יותר בחיים?

* נסו לנסות דברים חדשים בקטן ואז בגדול. למשל, אם אתם פוחדים לצאת לבליינד דייטים, צאו קודם עם מישהו שאחד החברים שלכם מכיר ואחרי שתעברו את מחסום הפחד, אולי תוכלו לצאת לפגישות עיוורות גם דרך אתרי הכרויות באינטרנט.
* חשבו מראש איך תתמודדו עם הכישלון ואולי תגלו שהשד הוא לא כל כך נורא, גם אם למשל, ניגשתם לראיון עבודה ולא התקבלתם זה לא בהכרח משהו שלילי שמצביע על חוסר היכולת שלכם להצליח, יתכן שהיו מועמדים יותר רלוונטיים מכם או שזה פשוט לא נועד לקרות. חוץ מזה, רוב הסיכויים שבסוף תעברו ראיון עבודה ותצליחו, מראיון לראיון, אתם פשוט תשתפרו יותר ויותר.

 

לקנייה ישירה לחץ כאן
להזמנה טלפונית של תמצית פרחי באך או בקבוקון טיפולי ניתן להתקשר
בשעות: 08.00 עד 17.00 בימים א' – ה'
טלפון: 09-8866999

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד