חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית החודש HEATHER

הטיפוסים של תמצית פרחי באך HEATHER הם אלה שלא יכולים להיות לבד לאורך זמן ותמיד זקוקים לחברה. מנקודת מבטו של ד"ר באך,  HEATHER הינה התמצית למי שמרגישים שהם כל הזמן צריכים למשוך את תשומת לב חבריהם על ידי דיבור.

תמציות באך

מזווית חיובית, אנשי Heather יכולים לעשות חברים ממש טובים. הם פטפטנים, ידידותיים, ואף פעם לא מחפשים מה לומר. תמיד אפשר לסמוך עליהם למלא את אותן "שתיקות מביכות" שאחרים עלולים לחשוב שקשה להתמודד אתן.
אנשי Heather יכולים לדבר בקלות ובאופן גלוי עם קרובי משפחה, חברים, שכנים וזרים כאחד. אם מישהו מתחיל לדבר אתך והתחושה היא שאתם מכירים כל החיים ולא כאילו זה עתה נפגשתם, כנראה שזה הוא Heather.
הצד השלישי של טיפוסים אלה הוא שאלה הם אנשים שנוטים לעכב את עצמם והם לעיתים גם מעיקים ומטרידים אחרים בפירוט אינטימי שהאחרים לאו דווקא מעוניינים לשמוע.

כיצד תזהו אנשי Heather?
אלה הם דברנים גדולים, רוצים להתקרב אליך, לדבר ממש אל תוך הפנים שלך. הם גם רוצים לגעת בך ואפילו להחזיק את היד שלך כדי לשמור על תשומת הלב שלך לאורך השיחה. הם לא אוהבים להיות לבד ואינם מרוצים כשהם לבד כי אז הם חשים שהם מרוקנים.
תמצית פרי באך Heather יכולה להתאים לכל אחד מאיתנו, כל מי שמוצא את עצמו לעיתים קצת אנוכי או מדבר בלי הפסקה או רואה  רק את טובתו לנגד עיניו. Heather תסייע לכם להסיט את תשומת הלב לטובת אנשים אחרים ולראות גם אותם בתמונה, להקשיב להם.

השוואות בין Heather לתמציות אחרות

טיפוסים של תמציות אחרות יכולים להיות פטפטנים, או אולי לדבר על עצמם, אבל הם עושים זאת מסיבות שונות ועם דגשים שונים לזה של Heather  ולכן, חשוב לבחור עבורם את תמצית פרחי באך הנכונה. כך למשל, טיפוס  Agrimonies יכול להיות מאוד דברני ופטפטן, אבל זה לא דברנות שנובעת מחוסר תשומת לב בסביבה אלא פשוט מקלילות ועליזות.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד