חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מסתירים את המצוקות שלכם ולא מצליחים להשתחרר?

אנשים רבים נראים לנו עליזים ושמחים, לא מפסיקים להתבדח, הם שלווים ונינוחים כלפי חוץ אך בפנים מתחוללת בהם סערה. אלה הם אנשי Agrimony – הם נוטים להסתיר היטב, תחת מעטה של שכבות, את המצוקות שלהם, מיוסרים וחסרי מנוחה, מודאגים מאוד אך משתמשים בהומור ובדיחות כאמצעי הסוואה.
מבחוץ נראים חייכנים, אך קשה לדעת שמדובר בחיוך "צבוע". לעיתים הם ישתמשו בסמים, אלכוהול ומעוררים שונים בתור ממריצים שיסייעו להם לשמור על "מסיכה" של עליזות או כדרך להתמודד עם בעיות. תמצית פרחי באך Agrimony יכולה לסייע להם להתרחק מצרות, להתחבר לרגשות האמיתיים, להציף אותם החוצה וכך להתמודד אתם בדרך אפקטיבית ובריאה יותר.
עוד בעיה של טיפוסי Agrimony היא שהם נמנעים מקרבה אנושית, כיוון שהם מתקשים לשתף אחרים בצרות שלהם.

 

השוואות – מה בין Water Violet ל- Agrimony
אנשי Water Violet הם אנשים מאוד פרטיים, מרוחקים, ששומרים על העניינים הפרטיים שלהם עם עצמם ואינם נוטים לדון בהם בציבור. ההבדל בינם לבין אנשי Agrimony הוא שהם נוטים לבודד את עצמם ומעדיפים את הבדידות, כיוון שהיא נותנת להם את הזמן והמרחב להסרת עניינם בדרכם האישית. אנשי Agrimony לעומת זאת, מעדיפים להיות בחברה (מבלי להיקשר למישהו באופן ספציפי) כדי למקד את תשומת הלב שלהם במשהו אחר ולשכוח מהצרות שלהם.

מה בין Oak ל- Agrimony
אנשי Oak הם אנשים סולידיים, שזורמים עם החיים ומנסים לפתור את הבעיות שלהם בצורה הגיונית בעוד אנשי Agrimony נרתעים מהתמודדות ישירה עם התופעות הלא נעימות של החיים.
אנשי Agrimony נראים אמיצים (כי הם מתעלמים ו"קוברים" את הבעיות מתחת לפני השטח) בעוד אנשי Oak באמת אמיצים ומתמודדים עם הבעיות בחייהם מבלי להתעלם מקיומן.

מה בין Centaury ל- Agrimony
אנשי Centaury הם אנשים שלא מצליחים לסרב לאף אחד ותמיד מנסים לרצות את כולם, גם כשהם מרגישים ש"כפו" עליהם את המקרה. הם לא מבטאים את הרגשות הפנימיים האמיתיים שלהם, כיוון שהם חוששים לפגוע במישהו והאכפתיות שלהם היא המניע האמיתית להסוואת הרגשות בעוד אנשי Agrimony פשוט פוחדים לחשוף את רגשותיהם מטעמים אישיים מבלי שגורם חיצוני השפיע על אופן ההתנהלות שלהם.
איך תדברו על הרגשות שלכם?

לפניכם מספר דרכים שיעזרו לכם לדבר על הרגשות שלכם:
* מצאו אדם קרוב שמבין לליבכם ושתפו אותו במה שעובר עליכם או להפך – דברו עם מטפל או אדם זר, יתכן שהגישה האובייקטיבית שלו תגרום לכם להשתחרר יותר מדעות קדומות או ממימד של שיפוטיות וביקורת.
*כתבו יומן או בלוג בזהות בדויה בהם תוכלו לחשוף את הרגשות שלכם. מדובר בתרפיה מצוינת למי שאוהב לכתוב.
* הצטרפו לסוג של קבוצת תמיכה, בה יהיה לכם קל להיחשף, כל אחד והחולשות שלו – מישהו שקשה לו ומתמודד עם בעיות משקל ימצא את מבוקשו בקבוצות הרזייה שמעניקות גם מענה של תמיכה במשך תהליך הדיאטה, מישהו שסובל מהפרעות קשב בקבוצה לסובלים מהתופעה וכדומה.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד