חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

דיאטה עם טיפות פרחי באך

האם אתם מרגישים שמנים? זה עלול להיות רק בראש שלכם?

82% מהאוכלוסיה מזהים שתחושת בריאות, שביעות רצון מעצמך ואיכות חיים היא המפתח לשביעות רצון מהמשקל שלך וממראה גופך.

מחקר שנערך לאחרונה ע"ך פרחי באך המקוריים מאנגליה הראה כי יותר מ -  50% מהאוכלוסיה הבריטית אכלו יותר לאחר אירוע של מתח או לחץ רגשי, הנתון הזה עוקף אפילו את האוכלוסיה בארה"ב שם רק 48% דיווחו כי הם "מנחמים" את עצמם באכילת ייתר לאחר שחוו אירוע רגשי של מתח, לחץ או חרדה.

אנשים אשר מתנחמים באכילה לאחר אירוע או חוויה רגשית מטרידה, מוצאים באכילה חוויה מרגיע ליום גרוע, דרמה משפחתית, אתנחתה בעבודה קשה ומלחיצה או בתקופה של מתח לחץ או דיכאון קל. אצל האנשים שמתנחמים במזון להקלה על מצוקות רגשיות, ההקלה היא זמנית אבל התוצאות השליליות ארוכות הטווח, יכולות להוביל להשמנה ולבעיות פיזיולוגיות אחרות.

את המעגל החמור של לחץ ומתח שמוביל לאכילה כפרס ניחומים ניתן לשבור בעזרת פרחי באך המקוריים. כבר ב – 1930, רופא בעל חזון לעתיד, ד"ר אדוארד באך, גילה 38 תמציות פרחים אשר יכולות לעזור לנו כאשר אנחנו זקוקים למעט עידוד ותמיכה כדי להתאושש. תמציות פרחי באך עוזרות לנו לשלוט ברגשות, מאזנות מחשבות ותחושות שליליות, ומאפשרות לנו למצוא את הכוח החבוי בתוכנו ולממש את הפוטנציאל שלו.

זו ההמלצה של המומחים ממרכז באך באנגליה לשנות הרגלי אכילה רעים שלנו:

שם תמצית פרחי באך מטרת התמצית
קראב אפל Crab Aple ללמוד לאהוב את גופך וחוסר השלמות שלו שהיא התקדמות ענקית והשלמה מבורכת. תמצית פרחי באך קראב אפל תעזור לך לחיות בשלום עם גופך כמות שהוא, לא מושלם אבל שייך לך. קראב אפל ידוע גם כתמצית נקיון והיא טובה גם לטיהור הגוף והנפש מרעלים.
צסטנאט באד Chestnut Bud אם אתם נוטים לחזור על אותם הטעויות, לדוגמא להשתמש במזון להקלה ונחמה, תמצית פרחי באך צסטנאט באד, תעזור לך ללמוד מנסיונות העבר הכושלים שאוכל זה לא פתרון למצבים רגשיים וככה לא ליפול שוב למלכודת האכילה.
וואלנט Walnut תמצית פרחי באך וואלנט עוזרת בתמיכה בזמן שינויים והתחלות חדשות. התמצית עשוייה לעזור לך לשבור תבניות ישנות של הרגלים קבועים ולעודד אותך לשנות לחיוב את ההתנהגות והאכילה במצבי דחק.
הורנבים Horenbeam אם יש לך נטייה לדחות  למשל את האכילה הלא משמינה והבריאה ל"מחר". תמצית פרחי באך הורנבים תתן לך תמיכה, מוטיבציה והתלהבות להתחיל באכילה נכונה ודיאטטית כבר עכשיו ולא לדחות למועד אחר את הדיאטה.
אגרימוני Agrimony אם את מציגה לכל העולם פרצוף שמח אבל משתמשת באכילה למיתון הרגשות האמתיים, תמצית פרחי באך אגרימוני תסייע לך לבטא את רגשותייך באופן גלוי ופתוח מבלי להשתמש בתבניות התנבגות שליליות כמו אכילה.

 

  Lightspeed global research on behalf of Bach Original Flower Remedies 2006

כל כך פשוט לעזור לעצמך עם תמציות פרחי באך, טיפות טבעיות שיסייעו לך לצלוח מצבים רגשיים לא פתורים. צריך להכין בקבוקון טיפולי מתמציות פרחי באך המוזכרות בטבלה או להזמין בקבוקון טיפולי מוכן. להשתמש ב – 4 טיפות לאורך היום במיוחד ברגעים בהם חשים שבירה ונטייה לחיפוש נחמה במזון עודף ולא מתוכנן כמפלט רגעי וביטוי שלילי.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד