חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך לעזרת הדיכאון הקל בחורף

החורף עם האור והזוהר המיוחד כבר כאן ואנחנו בתחילתה של העונה אפורה וגשומה. משך שעות האור ביום מתקצרות ולאחדים מאתנו יש פתאום נפילות של מצב רוח וקדרות משתלטת עלינו ללא שליטה. היום כבר ידוע שירידה בכמות האור משפיעה לרעה על חלק מאיתנו בגלל ירידה בהפרשת ההורמון מלטונין שהוא תוצר פירוק של הורמון אחר בשם סרוטונין. ההורמון מופרש בלילה ומסדר את זמני השינה והעירות ביום. תופעה ידועה בין אנשי המקצוע כדיכאון חורפי.
אותם אנשים של קיץ הם אנשים של בוקר ואור וקשה להפוך בבת אחת לאנשי חורף של ערב ולילה, אבל כעת הערב מגיע מוקדם וכבר בשעת ערב המוקדמות נופלת עלינו חשיכה וברגעים של קדרות נופל מצב הרוח ונגיעה של דיכאון מקרינה על הסובבים. 

אין אף פעם אזהרה לכך, זהו חור שחור שמגיע פתאום משום מקום ולפעמים נעלם באותה מהירות כשזורחת השמש ויש יותר אור. לפעמים, כשהדיכאון אינו נעלם, מומלץ להיעזר בתמציות פרחי באך שיש להם השפעה טובה על שיפור מצב הרוח:

תמצית  באך צ'רי פלאם (6) עוסקת בשלמות הנפש ושפיות הדעת ואי יכולת לשלוט עליהם, כמו הפחד מאובדן שליטה על חיינו. כשמגיעה ההרגשה הזו, חוסר השליטה בה גורם לנו להתכנס בתוך עצמנו מתוך ירידה. תמצית זו משחררת אותנו והאובססיה והשליטה נותנת לנו את הכוח להשתחרר מהצל.

תמצית  באך רוק רוז (26) עוזרת למצבי פאניקה חרדה וכאוס כללי, עוזרת ליציאה מהפחד ולאסוף את עצמנו באומץ מול החולשה.

תמצית  באך מוסטארד (21) מתאימה לרגעים שחורים ומדכאים שיש לכל אחד מאיתנו, כשענן שחור וכבד מגיע משום מקום ללא אזהרה נראית לעין ונוחת עלינו וגורם לנו לנטייה לבכי, חוסר רצון להתמודדות, עייפות וכבדות, לעיתים למחשבות אובדניות וללחץ באזור החזה המלווה בקשיי נשימה. זהו מצב רגשי המופיע ונוחת ללא סיבה ועוזב כפי שבא בפתאומיות ללא סיבה מודעת.

תמצית פרחי באך גורס (13) שעוזרת להאיר מחדש את האהבה והזוהר כשהכול נראה אבוד ואנחנו נואשים ומיואשים.
GORSEתעורר זיקים של תקווה להמשיך למרות הנפילות, הדיכאון הקל והאופק החשוך. התמצית  מביאה תקווה ואמונה שמחר יהיה אחרת.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד