חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ADHD ציפי גכט- מטפלת בפרחי באך, מורה להוראה מתקנת

פרחי באך והפרעות קשבבילדים עם בעיות של ליקויי למידה יש לבדוק את הקושי שלהם בכמה ערוצים: האם יש קשר לטראומה שקרתה לילד (כמו בזמן הריון, לידה ,ינקות או ילדות),מידת הביטחון העצמי, מידת הפחדים שלהם מהלימודים או בכלל, מידת ה"ייאוש" שלהם כתוצאה מהקשיים הלימודיים או החברתיים, במידה ויש קושי של קשב וריכוז יש לבדוק מה מידת ההתפרצויות,כוחות שהם יונקים מהסביבה ומצבי רוח משתנים. מניסיוני, כשבודקים ונותנים טיפול בכמה ערוצים בו זמנית, נותנים מענה נרחב ויעיל לשילוב של הקשיים.

תאור מקרה:

אימו של רונן פנתה אלי בחוסר אונים גדול בשל קשיי תפקודו של בנה בבי"ס ובבית. רונן הוא ילד חכם, אינטליגנטי, לקויי למידה ומתקשה בלמידה בקריאה, כתיבה וחשבון עם בעיית קשב וריכוז קשה. במשך שנתיים רונן קבל הוראה מתקנת והיה שיפור גדול בתפקודו. למרות זאת, היו לו קשיים רגשיים גדולים, תחושת ייאוש גדולה בשל קשייו וחוסר בטחון גדול בעצמו וביכולותיו. היו לו התקפי זעם גדולים והוא הרבה לריב עם בני משפחתו ובמיוחד עם אחותו הקטנה.
רונן קיבל ,   GORSE       LARCH   ,   CHICORY  ,  IMPATIENSובהמשך הטיפול :   HOLLY ,   CHERRY PLUM  ,  HEATHER  ,  CLEMATIS. בהדרגה, אמונו של רונן בעצמו גבר, תחושת הייאוש פחתה והוא הצליח להתמודד טוב יותר עם קשייו הלימודיים והרגשיים. העוצמה והתכיפות של התפרצויותיו בבית פחתו.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד