חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך ופוריות האישה

פרחי באך ופוריותמאת מיקה נטוביץ - מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה ופרחי באך. מתמחה בנשים ופריון
054-4202260 

מחקרים מראים כי בין 1-2 זוגות לשניים מתוך 10 סובלים בישראל מאי פוריות. בדרך להריון המיוחל, נאלצים בני הזוג לבקר אינספור פעמים בבתי חולים ובמרפאות, לעבור בדיקות פולשניות, טיפולים חודרניים ולא נעימים, ובמקביל להתמודד עם עצבות, לחץ, מתח ובדידות. ניסיונות הבאת הילד לעולם משליכים ומשפיעים על כל תחומי החיים, על הקריירה, המשפחה, הזוגיות, על התחום החברתי והאישי.

הנשים נאלצות לעבור טיפולי פריון במשך חודשים ולעיתים במשך שנים, כאשר מחודש לחודש מתנפצות תקוותיהן ביום קבלת המחזור החודשי. כ- 15 אחוזים מבעיות הפריון אצל נשים הן בעיות שהרפואה מכנה "אי פוריות בלתי מוסברת". כלומר, שהרפואה שללה את כל הגורמים הביולוגיים והפיזיולוגיים לאי הפוריות ואינה מסוגלת לתת אבחנה מדויקת ומענה לבעיה.
טיפול המשלב שימוש בתמציות פרחי באך יכול לתת את התמיכה לה זקוקה האישה בתקופת הציפייה להריון ובמהלך טיפולי הפריון. מטפל בפרחי באך יאבחן את המצב בו שרויה האישה מכל האספקטים על סמך התהליך אותו היא עברה עד שהגיעה אליו, ובהתאם לכך יקבע את הטיפול המתאים. המטרה בטיפול היא הרגעת האם, חיזוק חוסנה הנפשי והגופני והכנתה לקליטת העובר במקביל לטיפולי הפריון על מנת להגדיל את אחוזי ההצלחה.

תמצית ה- Larch תעזור לאישה להאמין בעצמה ובדרך שבחרה, בין אם בחרה בדרך של טיפולי פוריות או בטיפולים טבעיים. ה- Walnut יכין אותה לשינוי, יגן עליה מרגישות יתר, ויעצים את תכונות הרחם כמקום בטוח, מגן ועוטף. נשים בתקופת טיפולי הפריון מאופיינות במתחים ולחצים רבים (Impatiens) המובילים פעמים רבות לתופעות בלתי רצויות כגון: טרדה מחשבתית (White Chestnut), אשמה (Pine), חרדה (Aspen) ובלבול. בנוסף מופיעים אצל נשים אלו סימנים של עצב ובמקרים חמורים יותר ייאוש וכוונות של הרמת ידיים (Gorse, Gentian). נשים אלו עלולות אף להגיע לתחושת אבלות ואובדן עמוקים: אובדן הזוגיות והמיניות, אובדן שמחת החיים, ומעל כולם מרחף האובדן המכאיב מכל :אובדן היכולת להיות אימא (Sweet Chestnut , Wild Rose). במידת הצורך אני ממליצה לטפל ולחזק את החיבור לגוף ויכולת ההכלה של האישה עם תמצית ה- Vervain, ולבדוק גורמי עיכוב אפשריים כמו כעסים וקנאה (Holly), הסתרת המצב (Agrimony) ועוד.
גורמים רבים גוזלים אנרגיות מהאישה בדרך למימושה כאם. אצל נשים מסוימות, הם גורמים להפרעה ולעיכוב בתהליכי הפריון. מעל לכל, יש לזכור כי עבור נשים אלו, המצויות במשבר, מדובר בתקופה קשה במיוחד. טיפול משולב בפרחי באך מיועד ללוות, לתמוך ולחזק את האם לעתיד בתהליך זה.

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלג על הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק עבורך, בבקבוקון טיפולי אישי

לחצ/י כאן להרכבת פורמולה אישית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד