חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית 38 WILLOW לאלו שממורמרים על גורלם

המלצותיו של  ד"ר באך

 

במצב  Willow אנו נקנא בהצלחה ובאושר של אנשים אחרים. אנחנו מרגישים קשים וכעוסים כאשר דברים לא הולכים כך גם עבורנו. למה החיים כל כך לא הוגנים אלינו? למה אנחנו תמיד הם אלה שהם חסרי מזל?

תמצית ווילו


במצב זה, כאשר מרגישים קצת מרירים ובעלי נטייה לרטון, אנחנו יכולים להתקשות בלהתמקד בתחומים בחיים שבהם אין לנו הרבה על מה להתלונן. במקום זה אנחנו הולכים ישר לשלילי. למשל למי יש לו בית יפה אדם Willow יכול לומר, כן, זה בסדר, אבל זה לא יפה או  גדול (או חדש, או ישן, או בעל ערך) כמו הבתים ברחוב הסמוך. או למשל למי שיש לה עבודה טובה, מישהי עם תכונת  Willow אומר, כן, אבל זה יכול היה להיות טוב יותר בתשלום כמו העבודה של גברתA אחרת ... ויש לי פחות שעות כמו של מרB ... וזה יהיה נחמד לפרוש בגיל 50 כמו מיסC וכו'.....

 

האם אנשי  Willow  נהנים יותר לרטון? אז במובן מסוים, כן, וכאשר הדברים משתבשים (או שהם מרגישים שדברים השתבשו) אנשי  Willow נוטים להידבק באותו מצב. "ווילו מתפלש" זו דרך אחת שמטפלים בתמציות מסבירים את הצד הזה של הדברים: במקום לפעול כדי לעשות דברים טובים יותר, האנרגיה שלהם הולכת לאנחות והם עושים בפועל פחות ויותר מתלוננים.
 כאשר אנו מרגישים את המצב הזה של התמרמרות ורחמים עצמיים, כאילו כל העולם נגדנו ושום דבר לא הוגן, תמצית Willow יכולה לעודד צמיחה מחודשת של אופטימיות ואמונה. זה עוזר לנו להרגיש יותר נדיבים כלפי אחרים ומודעים יותר לכך שחשיבה שלילית יכולה למשוך גורל עוין מאוד, של מה שאנחנו מתלוננים לגביו.

 

השוואות

 

אמירת כנף נוספת מצביעה על איכות הכעס שאנשי Willow לפעמים מחזיקים: "Holly שורפת,   Willow  בוערת " מזכירה לנו שהכעס של  Willow הוא תחושה של חוסר הגינות מבעבעת, והרבה פחות נוטה להוביל לפעולות שפוגעות באנשים, כפי שעשוי לקרות במצב של  Holly.

 

אנשי ה- Vervain יכולים גם להרגיש "החיים לא הוגנים" - אבל יש שני הבדלים עיקריים בין זה לבין "החיים לא הוגנים" של אנשי  Willow. ראשית, אנשי ה-  Vervain נוטים להיות זועמים על שאלות עקרוניות ואמונה שחלות פחות או יותר על אנשים אחרים מאשר על האדם בעל התחושה. אצל  Willow.  חוסר ההגינות הוא אישית ו" הכל עליי ", כך למשל, Vervain יחשוב כי העובדים מקבלים יחס גרוע, ואילו  Willow יחשוב שהוא באופן אישי מקבל יחס רע בעבודה.
 
ההבדל העיקרי השני בין  Willow ו-Vervain הוא הפעולה שהם עושים כאשר הם מרגישים שמשהו לא בסדר.Vervain היא פעילה: היא מצטרפת לקבוצת לחץ, בודקת שאנשי הפוליטיקה, מעלים את התקציב כדי לעזור. Willow היא פסיבית: היא רוטנת אבל לא עושה כלום, ולעתים קרובות, כפי שד"ר באך מציין, אפילו תיסוג מפעילויות שנהנתה בהן קודם, כאילו שזוהי הדרך להתחשבן עם החיים

-מידע זה הינו ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך

 

                                                                                                                   

  

 

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד