חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

תמצית 31 Vervain- לאלו שאוהבים להתווכח

לאלו עם עקרונות ורעיונות קבועים, שהם בטוחים שהם נכונים, ושהם משתנים רק לעתים נדירות מאוד. יש להם רצון גדול להמיר את כל מי שסובב אותם להשקפת החיים שלהם. יש להם רצון חזק ויש להם הרבה אומץ כאשר הם משוכנעים מאותם דברים שהם רוצים ללמד

המלצותיו של ד"ר באך
אנשי Vervain הם פרפקציוניסטים עם חוש צדק מפותח. הם לא רק חושבים על מה שהוגן כלפיהם באופן אישי – אלא  יותר מכך, הם מתמקדים בחוסר הגינות כלפי אחרים. הם מאמינים בעקרונות, בסיבות, בעשיית הדברים הנכונים. והם התברכו ברמה גבוהה של אנרגיה נפשית ולעתים קרובות פיזית, שהם מטילים מרצון מאחורי הסיבות שבהן הם מאמינים.
הצד החיובי יותר של Vervain נתפס באותם מאפיינים של התלהבות טבעית שמאירה את החדר. לעתים קרובות הם הופכים למרכז תשומת הלב, כיוון שאחרים מוצאים  את הצד החיובי הטבעי שלהם כל כך אטרקטיבי - ובמהירות מושפעים מזה. באשר לאנשי Vervain עצמם, הם מרגישים צורך עז לשכנע אחרים על נקודת המבט שלהם.

אנשי הVervain הם מזמני הפגישות, קובעי  ועדות, מרכזי פעילות. אבל כמו כל דבר, אמונה זו בסיבות והאנרגיה הזו יכולות להיות שליליות, ובנקודה זו אנשי הVervain מפעילים את הסכנה ע"י כך שהם הופכים לפנאטיים, לא מצליחים להקשיב לנקודות מבט חלופיות. עוד הרבה לפני שהם מגיעים לנקודה השלילית, הם עלולים לשים את עצמם תחת עומס רב, כיוון שהם מתקשים לכבות את עצמם ולהירגע. הם שורפים את הנר בשני קצותיו - מוקדם בבוקר, מאוחר בלילה - כי הם כל כך מחויבים ומתלהבים מהמשימה. הם עלולים לסבול גם מנדודי שינה בגלל שהם כל כך מתקשים להתנתק מהמיקוד והאנרגיה שלהם לנקודה שבה הם יכולים להירדם.


כאשר אנו נמצאים במצב זה תמצית ה Vervain עוזרת לנו לחזור לאיזון שלנו ומעודדת את החוכמה ליהנות מהחיים במקום כל הזמן להרגיש את הצורך להיות פעיל. וכך אנחנו יכולים לראות את הצד של הטיעונים האחרים, לשנות את דרך החשיבה שלנו, שבה אנחנו מרגישים שאנחנו טועים.

 

השוואות
Vine / Vervain: שתי תמציות אלה הן חזקות ומייצגות אנשים שעומדים על דעתם ומאמינים שהם יודעים הכי טוב; במצב שלילי הם יכולים גם להופיע כשתלטנים במידה מה. ניתן למצוא את ההבדל העיקרי בהתמודדות שלהם עם אנשים בעלי דעות שונות. במצב Vine הדאגה העיקרית שלנו היא שאנשים אחרים צריכים לעשות את מה שאנו מאמינים שאנו הכי טובים בו. אבל אנחנו לא דואגים יותר מדי לגבי הפיכתם לדרך החשיבה שלנו. מספיק שהם עושים מה שאומרים להם. כאנשי Vine אנו נוטים להוציא פקודות ולעבור למשהו אחר, כאשר אנו יודעים שההוראות שלנו יבוצעו.
כVervains, אנחנו הרבה יותר ממוקדים בזכייה בלב ובמחשבה של אחרים: ציות פשוט לא מספיק, כי אנחנו רוצים להלהיב אחרים כפי שאנו בעצמנו התלהבנו. אז כאנשי Vervains אנו נוטים יותר להזמין את ויכוח או דיון, גם אחרי שאנשים אחרים הסכימו ללכת איתנו. אנשי Vine נוטים להניח את הפקודה כי הם מרגישים שהם מנהיגים; ה- Vervains נוטים לבנות קונצנזוס המבוסס על מה שהם מרגישים שהוא נכון.

 

 Vervain / Impatiens: הדמיון העיקרי בין המצבים אלה הוא האנרגיה הגבוהה, אנשים שהם תמיד פעילים. אם כי, ההבדל העיקרי קשור עם היחס כלפי אחרים. במצב  Impatiens הצורך לעשות דברים עכשיו, הוא זה שמניע אותנו. הדברים עצמם  שיבוצעו פחות חשובים בעינינו - אנחנו מתעניינים יותר בהגדרת מטרה - כל מטרה – על מנת שנוכל לשלוח את עצמנו להשגתה. ואנחנו לא להוטים על שותפויות,  כאנשי Impatiens - מהיר יותר לעבוד לבד.
במצב  Vervain הרצון לעשות דברים מגיע רק אחרי  שהסיבה התקינה, הנכונה והצודקת,זוהתה. ושותפות, קונצנזוס ואמונות משותפות - חשובות לנו. אנחנו אוהבים להיות מעורבים עם אנשים אחרים, גם אם זה לוקח קצת יותר זמן.


Vervain / Rock Water: שניהם עם עקרונות קבועים שהם נוטים לדבוק בהם. המיקוד של Vervain הוא מחוץ לעצמו. הוא חושב על סיבות, עקרונות, צדק, שיחולו על כולם. אם הוא קשה עם עצמו זה בגלל שהוא רוצה לשפר את הדברים לאחרים.כ Rock Water אנו חולקים הרבה מהתכונות הללו, אך הפוקוס הוא תמיד קודם כל על עצמנו. זה לא אומר בהכרח שאנו אנוכיים, כי אנו מקווים שהדוגמא שלנו תהיה השראה עבור אחרים לעשות את הדבר הנכון וכמו גם, לשפר את חייהם של כולם. אבל אנחנו מתחילים עם הפעולה העצמית שלנו והרצון שלנו לחיות בדרך הנכונה. חיפוש אחרי מה שנכון לאחרים הוא שיקול משני.

 

-מידע זה הינו ממרכז באך באנגליה ונועד אך ורק למטפלים מוסמכים ומקצועיים בפרחי באך

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד