חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

איך מגיעים רגועים לחתונה?


כל מי שעומד להתחתן או התחתן בעבר יודע שמדובר במשימה מורכבת ומלחיצה. אם את עומדת להתחתן ונמצאת בתחילת או בשיא ההכנות, כדאי שתנשמי עמוק ותכיני את עצמך, כי מצפה לך תהליך לא פשוט ויש לך משימות ומטלות רבות לסדר, כמו למצוא תאריך שיתאים לכולם, מקום שיהיה נוח להגיע, תקליטן במחירים סבירים, שמלה שתהיה מוכנה במידה בזמן, מקום מתאים לכל בני המשפחה שלא מדברים זה עם זה, איפור מקצועי ומתאים, הזמנה שתמצא חן בעיני כל הנוגעים בדבר וצלם שיודע את העבודה.

אבל רגע, גם אחרי שהכול נגמר וכל מה שצריך לעשות הוא לחכות לאירוע, צריך לזכור לרַצות את כולם, לחייך לכולם, לרקוד עם כולם, להודות לכל מי שהגיע ולשמח את ההורים שלך ושל החתן, ואחר כך גם לספור את הצ'קים ולקוות שהם יכסו את הכל.

הלחץ גובר? הרגש משתלט? המתח גומר? 

קודם כל, נשמי עמוק. ועכשיו: 

פנקי את עצמך. חתונה לא חייבת להיות מרוץ. אפשר לעשות יום טיפולים מרגיע לפני האירוע, והצלם והנהג יחכו. תכנני את הדברים הדרושים לך מראש. רצוי לעשות רשימה של הדברים ולסדר אותם לפי סדר חשיבות ותכנון של ימים, כדי שתוכלי לעשות אותם ברוגע.

סדרי את הראש. צאי לטיול קצר ומרגיע, עם מוזיקה נעימה ומשחררת. תני למחשבות להתרוקן והתרכזי בעצמך. אחרי הכל, זהו האירוע שלך.

קחי רסקיו. הטיפות הטבעיות של פרחי באך, שעוזרות להרגיע חרדות ומתחים. כמה טיפות מתחת ללשון ותשכחי מהלחץ. באותה הזדמנות, תני כמה גם לאימא של החתן.

רסקיו רמדי ופרחי באך נמכרים בהצלחה ב-70 מדינות. סדרת רסקיו רמדי מיוצרת על ידי מרכז באך באנגליה, פרי פיתוח של ד״ר באך, רופא והומאופת בריטי שפיתח את הסדרה כבר בשנות ה-30 של המאה הקודמת.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלגו ל הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד