חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

תסמונת יום ראשון - יוצאים מהלחץ


סקר חדש שבו השתתפו 2000 איש חשף כי יש להגדיר את יום ראשון כיום מבאס, כיוון שאנחנו מתלוננים ורוטנים ביום הראשון של השבוע יותר מאשר בכל יום אחר. הסקר מצא שיותר מחצי מאיתנו מתלוננים תמיד בימי ראשון ולרבע מאיתנו תהיה הרגשה של יום ראשון לכל אורך יום העבודה שלהם.

הסקר מצא כי נבדק אחד מתוך ארבעה אומר כי לוקח זמן להיכנס לעניינים בעבודה לאחר סוף השבוע ואחד מתוך חמישה משתתפים ציין כי בימים הראשונים של השבוע, הוא מרגיש יותר עומס מאשר בשאר הימים.

למה זה קורה לנו?

הסיבות הנפוצות ביותר כוללות פחד משבוע העבודה הקרב ובא, בהשוואה לכיף שבסוף השבוע או פחד מכמות המיילים שהצטברו בתיבה/ משימות חדשות לשבוע הקרוב.

אם אתם כמו אחד מתוך שלושה שהשתתפו בסקר שהודו בחרדת יום ראשון, אתם לא לבד! יש לנו מספר טיפים בשבילכם להתחלת שבוע בצורה נעימה:

הכנה מקדימה

כבר ביום שבת בערב תתחילו להתכונן לעבודה, כדי לחסוך זמן ואנרגיות בראשון בבוקר. הכינו מה ללבוש, עברו על כמה מיילים (קראו אל תענו, רק שתדעו מה מחכה לכם ותוכלו לעבד את המידע בנוחות ולא תחת לחץ). כוונו שעון מעורר לשעה שפויה, כדי שיהיה לכם זמן להתארגן ולא במהירות שיא שתכניס אתכם ללחצים מיותרים.

התחילו את יום ראשון בכיף

פינוק קטן כמו מאפה שוקולד טרי במאפייה בדרך לעבודה, שיחה עם מי שאתם הכי אוהבים בעולם, מוסיקה מקפיצה, כל מה שיגרום לכם להרגיש יותר טוב למרות שיום ראשון היום.

יש למה לחכות

חשוב על משהו טוב שמצפה לכם בהמשך השבוע כמו טיול אופניים, קפה עם חברה טובה, מפגש מעניין, הרצאה מרתקת, סרט או הצגה ואם עוד לא מחכה לכם משהו מיוחד, זה הזמן ליזום אירוע או מפגש כדי שיהיה לכם למה לצפות.

רסקיו רמדי יכול לעזור לכם להתמודד עם מצבים רגשיים, כמו חזרה לעבודה אחרי סוף שבוע

המוצרים בטוחים לשימוש בכל גיל, לא ממכרים וללא מרשם רופא. גם בישראלתפסרסקיו רמדימקום מכובד בארון התרופות הטבעיות בכל בית.רסקיו רמדיופרחי באךנמכרים בהצלחה ב-70 מדינות. סדרתרסקיורמדימיוצרת על ידי מרכז באך באנגליה, פרי פיתוח של דר' באך, רופא והומיאופת אנגלי, שפיתח את הסדרה בשנות ה-30.
קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל
הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באךדלגו ל הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הכנת פורמולה אישית מתמציות פרחי באך

הרכבת פורמולה של תמציות באך למצבים רגשיים שונים המתאימה בדיוק לצרכים שלך, בבקבוקון טיפולי אישי

להרכבת פורמולה אישית

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד